Baskı Çeşitleri

Serigrafi Baskı


PVC ve Leksan Etiketler | Şeffaf & Opak Etiketler | Metal Etiketler

Serigrafi baskı her tür düz veya oval yüzeye sahip olan malzemenin üzerine uygulanabilen parlak veya mat görünümlü mekanik ve kimyasal dayanıklılığı yüksek bir baskı türüdür.

Bünyemizde bulunan UV Kurutmalı otomatik serigrafi baskı makinesi ile çevre ve insan dostu, aynı zamanda dayanıklı olan UV bazlı boyalar kullanarak kaliteli ve zamanında hizmet vermekteyiz.

Deri, suni deri, promosyon minder, şeffaf etiket, opak (beyaz) etiket, sallama etiketler, tekstil etiketleri, pvc, hologram, alüminyum, leksan etiket, alüminyum yüzeyler, çanta, okul gereçleri, enjeksiyon ürünleri, dama tahtası, ağaç aksesuarlar, plastik oyuncaklar otel terlikleri tekstil exrafor şerit baskıları, fihrist, renk kartelası, damla etiket, oto asma kokuları, promosyon ürünleri, yüzeyi düz olan plastik kalem, metal kalem, çakmak, masa setleri, küp bloklar, ajanda, parfüm şişesi, cam seramik veya metal hediyelik eşyalar, cam sehpalar, vitrin camları, simli baskılar.

Nikelajlı yüzeyler, kromajlı yüzeyler, poliüretan malzemeler sentetik kumaşlar termo plastik levhalar, Fırın boyalı ürünler, pleksiglas, perpex, resartglas, polimetakilatlar, polistren yüzeyler. Yazı yazılabilir beyaz yüzey oluşturma ve birçok ürüne baskı uygulanabilir.

PVC ve Leksan Etiketler
Şeffaf & Opak Etiketler
Metal Etiketler