Baskı Çeşitleri

Artı Ajans Tanıtım Hizmetleri

Firmamız 1990 yılından buyana hizmet vermektedir. 23 yılı içerisinde kazanmış olduğu tecrübeleri, ileri teknoloji ile birleştiren firmamız, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz her üründe kaliteyi ön planda tutan firmamız, çalışma prensibi olarak dürüstlük ilkesini esas alarak haraket etmektedir.

İlk kurulduğumuz tarihten ihtibaren kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte 400'ün üzerinde müşteri portföyümüzle SIFIR problem ilkesiyle çalışmaktayız. Tecrübeli kadromuzla size en iyi hizmeti verebilmek için her zaman hazır olduğumuz gibi şu anda siz yeni müşterilerimiz için hazırız.

Sektörün içinde yetişen deneyim ve birikimlerimizle öncelikle Ankara ve Türkiye geneline hitap etme gayreti içerisinde, ilkeli, kararlı, dürüstlükten taviz vermeyen çizgimizle, müşteri memnuniyeti ön odaklı etiket ve baskı sektörünün hizmetindeyiz.

Üretmek aynı zamanda teknolojideki sektörel gelişmeleri takip edip, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretimin kalitesini yükseltmek bizim görevimizdir. Rekabet bir kalite üstünlüğü ise biz her zaman bu yarışın içerisinde olacağız.

Makine parkurumuza gün geçtikçe yeni makine ve ekipman ilave etmeye devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve destek ile sektöre hizmet etmeye devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Artı Etiket olarak çıktığımız yolda amacımız Serigrafi ve Tampon Baskı sektöründe kaliteyi ve güveni bir arada tutarak, kaliteyi teknolojiye uygun alt yapı ile desteklemek, kaliteli ürünü en uygun fiyatlı ve zamanında teslimat ile sektöre azami faydalı olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Her zaman doğru ve dürüst çalışma politikalarımızla müşterilerimize en iyi imkanları ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.